הפסטיבל שלכם

  • אינדיסקר – אנחנו נרגשים, מוחמאים ושמחים מאוד על הפניות אינספור של להקות ואמנים משובחים שצומחים כאן בארצנו. אך עד כמה שאנחנו רוצים לתת במה לכולם, אי אפשר לעשות פסטיבל שיימשך לנצח (עדיין, זה עוד יקרה ביום מן הימים). לכן, לקחנו צעד צנוע אחורה, גם כי אנחנו מאמינים שאתם ואתן משפיעים על כל דבר שקורה בפסטיבל הזה לא פחות מאיתנו, ורוצים במעורבותכם. מתוך עשרות הרכבים ואמנים שפנו אלינו, בעוד רשימת ההרכבים הייתה כבר סגורה ועמוסה לחלוטין, אתם מוזמנים ואתן מוזמנות לבחור את הלהקה שתתחיל את החגיגה, שתפתח את המגברים, ושתשיק את אינדינגב 2010.
  • בואו ליצור תוכן. בואו להשפיע על מצב הרוח, ולתת לה לנשוב מן המגברים. בחרו את השירים האהובים עליכם, אלו שתמיד חלמתם וידעתם שאם תוכלו להשמיע אותם לאלפים, חייהם ישתנו. הקפידו על אוספים קצרים של שירים, עד 12 דקות לאוסף. חישבו על אווירה, על משהו שכיף לשמוע, שיעלה חיוך על הפנים, וירגש את הלב. העלו את האוספים הקצרצרים לכאן, הקישו ביוזר: indsong@gmail.com ובסיסמא: haonegev. הניחו את האוספים בתיקיית 2010, והנה אתם בפנים. אז נשאר רק לצפות שהשירים שלכם יפתיעו אתכם! קדימה לעבודה!
  • רוצים לעזור לנו להקים את הפסטיבל?אנחנו מחפשים מתנדבים שיעזרו לנו. [PDF]
  • אינדינוע – הדרייב-אין של אינדינגב יקרין סרטים ישראליים על מוזיקה. במאים שרוצים להקרין את סרטם הקצר מוזמנים לפנות אלינו. [PDF]
  • In-D-Night – נסגרה ההרשמה לתערוכת האמנות הסביבתית של אינדינגב – את הפרטים והמשתתפים בתערוכה תוכלו למצוא כאן.