הפסטיבל שלכם [2009]

כבכל שנה, אנחנו דואגים לשתף כמה שיותר אתכם בתוכן וביצירה עצמה, וכדי שלא להיות רציניים מדי, כדאי שזה יהיה גם כיף. אז כחלק מהעובדה שאתם מרכיבים את רשימת השירים שיתנגנו ויעשו לנו כיף בין ההופעות, אתם גם מוזמנים לכתוב את שיר הפסטיבל. מה זה אומר?
כל מי שרוצה, בכל צורה שהיא, כותב שיר, ומקליט אותו כאשר התוכן שלו מעביר את רוח הפסטיבל, האנשים, האווירה, וכל מה שהוא מרגיש ביחס להתרחשות הזו. אפשר עם הרכב, אפשר בסולו, אפשר באלקטרוני, ג’אז, א-קפלה וכל מה שרק רוצים.

איך זה מגיע אלינו?

מעלים את השיר דרך שרת כלשהו, לדוגמא זה (http://www.box.net) או זה (http://www.yousendit.com) ,וכותבים את הנמען indsong@gmail.com , או לחלופין שולחים את הלינק המקורי שקיבלתם לאחר ההעלאה. או שולחים קובץ mp3 באיכות טובה אלינו לאותה הכתובת. כותבים את שמכם (שם במה או פרטי), וכתובת מייל זמינה. זהו!

השירים יעלו אל תוך נגן פה באתר, ומתוכם ייבחרו (על ידי הקהל הרחב) שני השירים הזוכים (אף שאין פה ממש תחרות, זה בעיקר כיף), יושמעו במשך הפסטיבל בין ההופעות ויקבלו פריצה על אחת הבמות. מחבר השיר הזוכה יקבל כרטיס כניסה לפסטיבל, וסגנו יקבל חולצת פסטיבל.

מה המגבלות?

שיר לא ארוך מ 5 דקות
שליחת השיר עד התאריך 11.10.09
*במקרה של קושי להקליט באיכות טובה או חוסר אמצעים, אפשר להקליט במצלמה ולהעלות ליוטיוב, ולשלוח לנו את הלינק.

הכרזת העצמאות 2.0 וידאו ואנימציה:

אותו העניין בדיוק כמו השיר, רק לבעלי מלאכת העין והיד, להשלמת החוויה החושית. קטעי אנימציה, וידאו, מצחיקים פרועים, מלנכוליים, שמחים בעלי מסר לאומה, או סתם מגניבים. קטעים שעיקר עניינם הוא זווית ראייה מרעננת על הפסטיבל ותקומת המדינה העצמאית במדבר, בדורנו היום.

מה עושים?

מצלמים, מאיירים, יוצרים קטע קצר (עד 2 דקות), ומעלים לאחד הנגנים הנפוצים (YouTube, Vimeo וכו’), שולחים לנו את הלינק. אנו נדאג להעלותו לאתר בנגן אחד שיאגד את כלל הקטעים. כל הקטעים ינוגנו בקולנוע ועל מסכים בפסטיבל. מהרו עם זה!
שליחת הקטע עד התאריך 11.10.09
הפרומו המוצלח ביותר ויזכה את יוצרו בכרטיס כניסה לפסטיבל.