הפסטיבל שלכם [2008]

הצביעו ללהקה שתפתח את הפסטיבל

אנחנו נרגשים , מוחמאים ושמחים מאוד על הפניות אינספור של להקות ואמנים משובחים שצומחים כאן בארצנו. אך עד כמה שאנחנו רוצים לתת במה לכולם, אי אפשר לעשות פסטיבל שיימשך לנצח (עדיין, זה עוד יקרה ביום מן הימים).
לכן, לקחנו צעד צנוע אחורה, גם כי אנחנו מאמינים שאתם ואתן משפיעים על כל דבר שקורה בפסטיבל הזה לא פחות מאיתנו, ורוצים במעורבותכם. מתוך עשרות הרכבים ואמנים שפנו אלינו, ורשימת ההרכבים הייתה כבר סגורה ועמוסה לחלוטין, אתם מוזמנים ואתן מוזמנות לבחור את הלהקה שתתחיל את החגיגה, שתפתח את המגברים, ושתשיק את אינדינגב 2008. לכו על זה!

ניתן להגיע אל ההצבעה בעזרת כפתור ה”אינדי-סקר” המופיע בפינה השמאלית של המסך.
ההצבעה תסתיים ב-12 באוקטובר בשעה 10 בבוקר.

רשימת הלהקות המשתתפות בסקר נסגרה לשנה זו. תוכלו לנסות שוב בשנה הבאה.

במות נוספות

ואם זה לא מספיק, אז תוקם ע”י תיאטרון ביעבוע וקבוצת ארטעזעאכן שלנו במה משוגעת נוספת, שתתפקד בתור במה להופעות נוספות, מופעי שירה, ובשאר הזמן במה פתוחה, עם כלים והגברה, בשביל לבוא ולהפגין את נוכחותכם וכשרונכם, לאורך שעות הפסטיבל.
אז גם מי שלא היה מקום בשבילו/ה השנה, אתם מוזמנים לבוא ולהציג את מרכולתכם.

מוזיקה מחברת עולמות

אז כמו שאר ה”מבצעים” שלנו, כמו יתר העניינים שלעיל, אתם משפיעים. וכאן, אתם גם יכולים להשוויץ בטעמכם המוזיקלי ובכישורי ההרכבה המוזיקליים שלכם, החלטנו לוותר על העונג האישי שלנו לבחור את מה שאזניכם ישמעו בין הופעה להופעה , ולתת לכם את הכבוד הזה.
אתם מוזמנים, ומוזמנות לעשות לכל באי הפסטיבל טוב על הלב וכיף באוזניים. אנחנו נערוך את המיני-אוספים שיגיעו לפי שעות וזמנים, לפי המלצותיכם. כל הפרטים נמצאים כאן

יש תאריך סופי להעלאה, כדי למנוע סיבוכים, אז מהרו. והמלצה, שלא יכביד מדי, תנו אוויר , וגוונו. 🙂