קניתם כרטיסים? באים מוקדם? נשארים עד הסוף?

קניתם כרטיס לאינדינגב?

כבר כיף לכם. מעבר לכל ההופעות, האמנות, האווירה, הספרים, השירים, הטירוף והשפיות, יש תמיד הפתעות. רק תקראו קצת…

מבול של מוזיקה טובה זה טוב. מאוד טוב. גם מחו”ל וגם מן הארץ. הפרומוטרים השונים עושים עבודה מדהימה במשך השנה הזו, והנה גם אנחנו ואתם זוכים מן הכיף. ובעיקר מעודדים את החברים האמיצים הללו להמשיך לעשות דברים בריאים בארצנו.

אתם יכולים לזכות בארבעה כרטיסים נוצצים מתנת נרנג’ה להופעתה של הנסיכה הנורבגית (מבית יהודי טוב) Hanne Hukkelberg ולהקתה שיגיעו ארצה להופעה יחידה ביום רביעי ה-18 בנובמבר במועדון הבארבי בתל אביב בשעה 21:30.

http://www.myspace.com/hannehukkelberg

איך אפשר לקבל את הממתק הזה?

מתוך אלו שיפקדו את שערי אינדינגב עד השעה 14:00 , יוגרלו שני כרטיסים וימצאו שני בעלים שמחים ביותר.

כמו כן, מתוך אלו שישארו עד הופעת הנעילה, יוגרלו עוד זוג כרטיסים. כל אחד מהנותרים יתבקש לרשום את שמו על פתק ולזרוק אל תוך כובע גדול שמתוכו ישלפו שני זוכים מאושרים.

אנחנו מאמינים שפסטיבלי טבע, שאינם מאוד נפוצים בארצנו, צריכים להיות גדושים בקהל כבר מתחילתם. אנו באמת מבקשים (באמת, בבקשה, תעשו מאמץ בשביל כולנו) ורוצים לראות קהל מגיע בפתיחת הפסטיבל, וסופג כמה שיותר מאותה אווירה קסומה. אז מעבר לבקשה הכנה שלנו ולרצון שגם האמנים המוקדמים והמאוחרים יזכו לחשיפה גדולה, אנו מעודדים זאת.

עוד מתנות מעבר לים, יחולקו על ידי צוות מונוקרייב, להופעתה המדוברת של אגדת הגראנג’ מסיאטל Mudhoney, שתופיע בבארבי ביום שני, ה-26 באוקטובר, (ובחימום אגדי של זקני צפת!), בשעה 22:00.

איך זה קורה?

במתחם הקמפינג תתמקם לה בריכת בוץ, כמיטב מסורת הפסטיבלים בחו”ל, כדי שלא תישארו נקיים, וכי עם הדבש בחיים, מגיע גם בוץ. בתוך בריכת בוץ יוחבאו מספר מפתחות בצבעים שונים, כאשר כל צבע יזכה את בעליו בפרס שונה. עם תחילת המרוץ האמיצים ישתכשכו בבריכה כדי למצוא את המפתחות ולזכות בפרסים. בסך הכל יוגרלו 2 כרטיסי כניסה להופעה, 2 חולצות ו-8 דיסקים. תביאו בגדי ים!

כל הפרטים על ההופעה ההיסטורית כאן:

http://www.monocrave.com/mudhoney-he.php

מה, עדיין לא קניתם כרטיס לפסטיבל???