מכתב מאסף ומתן, מארגני הפסטיבל

שלום, מה שלומכם? מה שלומכן?
איך החיים?

אז ככה, כנראה שזו תהיה הודעה אחרונה ומרוכזת, ומלאת אהבה כתמיד, עד הפסטיבל עצמו.
למה?
כי אנחנו בשיגעון, מלאי אבק וחול ביום, ורצוצי עיניים מול המסך בלילות, עובדים עד בלי די על מה שהולך לקרות בעוד שישה ימים.

אנחנו ממש לא מאמינים שככה עברה לה שנה, והגענו לנקודה הזו מחדש, והמעגל שנסגר כעת התרחב כל כך.
אבל איתו, גם התקווה, השמחה והלב שלנו.

אז מעבר להתרגשות (שאפופה בערפילי עייפות כבדה), לציפייה, ולחילוף העונות המרענן שמלווה אותנו, מעבר לחששות, הפחדים, הלחץ והסידורים, אנחנו בעיקר יודעים שיהיה פה משהו מיוחד. איך אנחנו יודעים דבר שוטה שכזה?
בעיקר בגלל התגובות, האנשים, והלך הרוח הזה שמקיף אותנו בימים האחרונים….

ובכל זאת, מעבר להתפשטות הרוח על המסכים שלכם ושלכן, מספר עניינים חשובים שאולי יעניינו אתכם ואתכן.

הבטחנו הפתעות, חוץ מעריכת המוזיקה בין ההופעות, חוץ מהלהקה שהקהל בחר לבחור , אז הנה זה:

  1. זה לא טריק שיווקי, וזה לא עניין מסחרי, אבל זה כן עניין שאולי ידרבן אתכם ואת חבריכם להגיע לפסטיבל מוקדם , כי זה שווה. לכמה המאות הראשונים שיגיעו ויכנסו בשערי לפסטיבל, בין אם קנו כרטיסים במקום או במכירה מוקדמת יחולק סמפלר 2008 של אינדינגב. דיסק ובו 16 ביצועים מיוחדים יותר או פחות, נדירים, שונים, או חדשים של 16 מהאמנים המופיעים בפסטיבל. זה יצא ממש נחמד, וזה סוג של בונוס למקדימים, כי אנחנו באמת רוצים לנסות לשנות את עניין האיחורים בהופעות, ובכל מקרה, עם כמות ההופעות שיש בפסטיבל, אנחנו מתחילים בזמן, כלומר 12:30, בדיוק!!
  2.  

  3. מכירת הכרטיסים המוקדמת המוזלת מסתיימת ב-19 לחודש, בוקר. רק שתדעו. כעת ניתן לרכוש כרטיסים בקופה בלבד, ושוב חשוב לציין שהכמות מוגבלת מאוד, אז כדאי לבוא מוקדם ולקנות (וגם לקבל דיסק על הדרך…:)
  4.  

  5. הליינאפ המעודכן של שתי הבמות פורסם באתר, קפצו לראות, תוכלו לתכנן את הלו”ז שלכם, ולהדפיס גרסה אישית. זה לא אקולוגי…זה יהיה תלוי גם באתר הפסטיבל.
  6.  

  7. למי מכם שהוא/היא אמנים ורוצים להציג עבודות שלהם וכו’, פשוט תביאו אותם, הפכו את האוהל שלכם למיני גלריה. רעיונות יצירתיים וביצועים יצירתיים יתקבלו בברכה. תדאגו שמתחם הקמפינג יהיה צבעוני ומעניין.
  8.  

  9. הערה לגבי הליינאפ, מה שפורסם כעת הוא הליינאפ המאושר סופית. רק שתדעו שביטולים וכו’ עשויים לקרות, אנחנו מאוד מקווים שלא, אבל שלא תחשבו שעבדנו עליכם או משהו…

 

מעבר לכל המידע הגדוש הזה, שובבו עיניכם ואזניכם, בטריילר החדש שלנו, שערך אסף בן דוד (שדרך אגב גם יצר את אחד הסרטים המעניינים של השנה יחד עם מורן וייספיש, “אדומים”, שיש סיכוי שיפתיע אתכם בהקרנה בפסטיבל).

זהו, נכון לעכשיו, נתראה ממש ממש עוד מעט, תכינו את העיניים, האוזניים, וגם האף (כי חוש הריח חשוב לא פחות), ותאגרו כוחות ליומיים החגיגיים הללו שמתרגשים עלינו לטובה…

מצפה גבולות, ליד קיבוץ גבולות, פתיחה ב 12:00, 24-25 באוקטובר.

אוהבים עד אינסוף.
מתן ואסף

הוסף תגובה


Warning: Illegal string offset 'solo_subscribe' in /home2/peasinsp/public_html/in-d-negev/wp-content/plugins/subscribe-to-comments/subscribe-to-comments.php on line 343