האמנים המשתתפים

כבכל שנה, אנחנו גאים להציג בפניכם את רשימת המופיעים המלאה ואת סדר ההופעות.
אנחנו מצרפים לכם תוכניה קטנה (PDF), ועוד תוכנייה אלטרנטיבית (PDF) כדי שתוכלו להדפיס ולשים בכיס. שימו לב! ישנן עוד תזוזות קלות בשעות הליינאפ, כך שאנו ממליצים להדפיס את התוכניה במועד סמוך יחסית לפסטיבל.

יום חמישי 7/10 – במת הקוף

17:00 פתיחה!
17:20 להקה פותחת – סא״ל חרדלי
18:10 שני /אחרון / אוקטובר
19:00 צביקה פורס אורקסטרהמופע בכורה עם הרכב מלא!
19:55 כל החתיכים אצלי
20:45 Tree מארחת את עמיר לב
21:50 נערות ריינס
22:25 נועם רותם
23:00 פונץ’
00:00 קוואמי והחלבות
00:50 אלקטרה + קוואמי
01:40 דראנק מאשין + אביב מארק
02:40 Ijo & shalter + רבל סאן

יום חמישי 7/10 – במת הפיל

19:00 הקונפליקט
19:50 אנטיביוטיקה

20:40 Mad Bliss
21:30 The Aprons
22:25 Bela Tarr

23:00 Audio Montage Stoner’s Delight:

Left

רייסקינדר & Digital Me

Allstars

Markey Funk Acid Test

03:30 –נעילה–

יום שישי 8/10 – במת הקוף

09:45 אלן מון
10:35 The Raw Men Empire + Amit Erez + Guests

11:30 שממל
12:20 יעל דקלבאום

13:10 הפשרות + חיה מילר
14:05 אבי עדאקי ולהקהמופע בכורה!
15:00 סומסום
15:55 מיכל לוטן + דניאלה ספקטור
16:55 צח דרורי
17:50 טל כהן שלו ולהקה
18:45 Underwater Fireman
19:35 UMLALA
20:30 SANDHAUS
21:20 יהוא ירון ואורחיםטרום השקה!
22:20 הקולקטיב מארח את קותי (קולקותי)
23:30 Cage Rage 2: Boom Pam vs. The Ramirez Bros
00:50 אשכרה מתים

01:40 (Massive Fingerz Spacetrip (Tiny Fingers + Noam Helfer – [Kitzu] + Guests
02:40 We Are Ghosts

יום שישי 8/10 – במת הפיל

09:30 Morning RadioTrip
11:05 טל אורן
11:40 Lovegrenade
12:35 אינגה דינגו
13:25 סמטת פחם + כלבי רוח
14:20 לברדור לברטוריז
15:15 יאיר יונה
16:05 China Moondogs + בנדה
17:00 אד טרנר והדנילוף סנטר

17:55 רונן שטיינבאום
18:45 טליה אליאב
19:40 לורנה בי
20:30 Jack In The Box + Petite (Terry poison
21:20 הונאת האמרגן
22:00- 3:30 TABAC Bass to the Future:רדיו טריפ

/Turtle/Hectik/

יום שבת 9/10 – במת הקוף

10:00 פוטוטקסיז
11:00 זבולון דאב וחברים
12:00 רונן כוכבי
12:50 רוצי בובה + רם אוריון
13:50 עוזי פיינרמן ואורחים
14:50 ישראלים/פעולה/סקס
15:40 יעל קראוס
16:40 קרולינה

יום שבת 9/10 – במת הפיל

09:30 תת מודאבק
11:30 קרלי פיירבורן בנד
12:30 Trees and the bees + רותם אור
13:45 מורחת לאקום
14:30 רוסטר
15:50 do you like my shoes

חשוב לנו להדגיש ש–

  • כמו בכל שנה, כולנו מתכוונים לעשות ככל שביכולתנו על מנת לעמוד בלוח הזמנים הצפוף, ולאפשר לכל אחד מהאמנים להופיע בצורה מכובדת, בהתאם לזמן שהוקצה עבורו, ומול כמה שיותר קהל. ההופעות יתחילו בזמן!
  • כמו בכל ליינאפ שכולל עשרות הרכבים, שינויים של הרגע האחרון הם דבר בלתי נמנע. ככל שהדבר תלוי בנו, נשתדל לעדכן את כולכם בכל הפרטים מרגע שייוודעו לנו. כרגיל, הדרך הטובה ביותר היא לעקוב אחר ההודעות בערוץ החדשות, או באמצעות ה-RSS.