האמנים המשתתפים [2009]

כבכל שנה, אנחנו גאים להציג בפניכם את רשימת המופיעים המלאה ואת סדר ההופעות.

יום שישי 16/10 – במה מרכזית

12:30 Greenhouse (בחירת הקהל)
13:20 סמטת פחם פינת חיה מילר
14:10 Brain Candies
15:00 Wet Bandits + דיוויד בלאו
15:55 יובל בן מאיר
16:45 The Pit that Became a Tower + יהודה לדג’לי
17:45 מריונטה סול
18:40 קיצו + אורי אלבוחר
19:40 עוזי נבון ומכרים
20:50 Walking Man + עמית ארז + רם אוריון
21:50 בום פם ואורחים מיוחדים
22:50 גבע אלון + Tree
23:50 The Come On Baby Don’t Say Maybes (רם אוריון + אלקטרה)
00:30 מידנייט פיקוקס + ערן צור
01:20 יאיר קז – Oxygen
02:10 Zegunder
03:00 –נעילה–

יום שישי 16/10 – במה שניה

13:40 צנזורה
14:25 איתי נירנבלט (Idforlorn)
15:15 פלישת חוטפי הגופות
15:55 רועי גוטמן
16:35 Mr. Heavy and Mrs. Low
17:30 ערופי שפתיים
18:25 השמשות
19:10 בני בשן + עוזי פיינרמן
20:00 איתי בלטר + נדב אזולאי
21:00 Tiny Fingers
21:50 Ryskinder
22:30 TABAC/ Audio Montage Takeover (מארקי פאנק, דיגיטל מי, Fulgeance, ט.ב.ק סאונדסיסטם)
03:30 –נעילה–

יום שבת 17/10 – במה מרכזית

10:00 מיכל לוטן והלהקה
10:50 Zvuloon Dub System
11:40 תעני אסתר + כהן את מושון
12:30 שני/אחרון/אוקטובר
13:20 אינגה דינגו
14:10 הקולקטיב
15:00 האחים רמירז + יהוא ירון + רות דולורס וייס
16:25 דפנה והעוגיות
17:10 Avalon
18:00 אביב גדג’
19:10 –סוף–

יום שבת 17/10 – במה שניה

09:30 אודיו מונטאז’ – תת מודאב
10:40 יהודה לדג’לי
11:30 צביקה פורס
12:20 אבי עדאקי
13:10 אלי רוזן
14:10 דויד פרץ + סגול 59 – מופע בלוז הופ
14:50 Umlala
15:30 עלי בנדה
16:20 אדם קומן + דיוויד בלאו
17:10 אביב מארק

חשוב לנו להדגיש ש–

  • כמו בכל שנה, כולנו מתכוונים לעשות ככל שביכולתנו על מנת לעמוד בלוח הזמנים הצפוף, ולאפשר לכל אחד מהאמנים להופיע בצורה מכובדת, בהתאם לזמן שהוקצה עבורו, ומול כמה שיותר קהל. ההופעות יתחילו בזמן!
  • כמו בכל ליינאפ שכולל עשרות הרכבים, שינויים של הרגע האחרון הם דבר בלתי נמנע. ככל שהדבר תלוי בנו, נשתדל לעדכן את כולכם בכל הפרטים מרגע שייוודעו לנו. כרגיל, הדרך הטובה ביותר היא לעקוב אחר ההודעות בערוץ החדשות, או באמצעות ה-RSS.

אנחנו מצרפים לכם תוכניה קטנה (PDF), כדי שתוכלו להדפיס ולשים בכיס.