איך מגיעים? [2009]

הפסטיבל יתקיים במצפה גבולות אשר בנגב.

ברכב פרטי:

לבאים מתל אביב (או צפונה)
כשעה ורבע נסיעה מתל אביב.
בצומת יד מרדכי (כביש 4) שמאלה עד צומת ניר עם (כביש 34). בצומת ניר עם פונים ימינה. בצומת סעד פונים שמאלה ובצומת הבאה ימינה (כביש 232). ממשיכים עד צומת גבולות ופונים שמאלה (כביש 222) ואז ימינה לגבולות.

לבאים מכיוון באר שבע
כ-35 דקות נסיעה מבאר שבע.
נוסעים עד צומת גילת. פונים שמאלה לעבר אופקים ואורים (כביש 241) ובצומת אורים שמאלה (כביש 234). בצומת צאלים ימינה ושמאלה לגבולות.
 

למאותגרי GPS

ולסתם כאלה שלא זוכרים איפה זה תל אביב ואיפה זה באר שבע – הזינו את כתובת המוצא ממנה אתם יוצאים לדרך, וקבלו מסלול הגעה אישי ומפורט:


באוטובוס:

מתל אביב: קו 379 מהתחנה המרכזית החדשה למועצה אזורית אשכול (מרכז) ומשם, קו 14 לגבולות.

מבאר שבע: קו 35 מהתחנה המרכזית למועצה אזורית אשכול (מרכז) ומשם קו 14 לגבולות.

מתחנת גבולות ניתן ללכת ברגל (מרחק הליכה קצר).

חשוב: כשאתם קונים כרטיס בת”א או בב”ש, הקפידו להגיד שאתם נוסעים עד גבולות, שכן הקו הנוסע ממ.א אשכול לגבולות הוא קו שירות חינם במקרה זה, וחבל שתקנו עבורו כרטיס מיוחד.

נסיעה נעימה ובטוחה.

מפת הגעה

שימו לב:

גם השנה, על מנת לעזור לשדך בין באי הפסטיבל שמגיעים ברכב עם מקומות פנויים ואלו שאין להם, חידשנו את פעילותה של הקומונה בתפוז משנה שעברה. בקומונה תוכלו להציע או לבקש טרמפים מכל מקום בארץ. אם יש לכם מקומות פנויים, נשמח אם תציעו טרמפים לאנשים שמגיעים מהסביבה שלכם. אם אין לכם רכב, נסו את מזלכם שם (מומלץ כמובן להציע השתתפות בעלויות): http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=29023. בהצלחה.