איך מגיעים? [2007]

הפסטיבל יתקיים במצפה גבולות אשר בנגב.

ברכב פרטי:

לבאים מתל אביב (או צפונה)
כשעה ורבע נסיעה מתל אביב.
בצומת יד מרדכי (כביש 4) שמאלה עד צומת ניר עם (כביש 34). בצומת ניר עם פונים ימינה. בצומת סעד פונים שמאלה ובצומת הבאה ימינה (כביש 232). ממשיכים עד צומת גבולות ופונים שמאלה (כביש 222) ואז ימינה לגבולות.

לבאים מכיוון באר שבע
כ-35 דקות נסיעה מבאר שבע.
נוסעים עד צומת גילת. פונים שמאלה לעבר אופקים ואורים (כביש 241) ובצומת אורים שמאלה (כביש 234). בצומת צאלים ימינה ושמאלה לגבולות.

באוטובוס:

מתל אביב: קו 379 מהתחנה המרכזית החדשה למועצה אזורית אשכול (מרכז) ומשם, קווים 11,12,13 או 13א לגבולות.

מבאר שבע: קו 35 מהתחנה המרכזית למועצה אזורית אשכול (מרכז) ומשם קווים 11,12,13 או 13א לגבולות.

מתחנת גבולות ניתן ללכת ברגל (מרחק הליכה קצר). ברגעים אלו אנחנו בוחנים אפשרויות הסעה מדבריות באמצעי רכב אינדי (טרקטור ועגלה). מידע בהמשך…

חשוב: כשאתם קונים כרטיס בת”א או בב”ש, הקפידו להגיד שאתם נוסעים עד גבולות, שכן הקו הנוסע ממ.א אשכול לגבולות הוא קו שירות חינם במקרה זה, וחבל שתקנו עבורו כרטיס מיוחד.

לצערנו, אגד מאפשרת לברר את מועדי פעילות הקווים השונים לכל היותר שבוע מראש. כשהמידע יהיה זמין, נעדכן את האתר.

נסיעה נעימה ובטוחה.
 
 

מפת הגעה

 
 

שימו לב:
למגיעים מאיזור המרכז או כאלו שמתכננים להגיע בתחבורה ציבורית ותל אביב היא איפשהו בדרך שלהם:
מתארגנת קבוצה למטרת הסעה קבוצתית מאיזור תל אביב ישירות אל הפסטיבל וחזרה. קיומה של ההסעה מותנה בכך שיהיו מספיק אנשים שירצו להצטרף ליוזמה הזו, וכך יצליחו להוזיל את עלויות שכירת הרכבים והדלק. כל מי שמעוניין להצטרף מוזמן ליצור קשר עד יום ראשון 14/10 עם אחד מצמד המארגנים:
אייל 052-2227684
עומר 052-5350100.
זה יותר נוח מאוטובוסים לאיזור כך שאנחנו ממליצים לכם לשקול את האופציה הזו בחיוב.

 
כמו כן, על מנת לעזור לשדך בין באי הפסטיבל שמגיעים ברכב עם מקומות פנויים ואלו שאין להם, פתחנו קומונה בתפוז בה תוכלו להציע או לבקש טרמפים מכל מקום בארץ. אם יש לכם מקומות פנויים, נשמח אם תציעו טרמפים לאנשים שמגיעים מהסביבה שלכם. אם אין לכם רכב, נסו את מזלכם בקומונה (מומלץ כמובן להציע השתתפות בעלויות): http://communa.tapuz.co.il/indnegev. בהצלחה.