שאלות ותשובות [2008]

ש: איפה קונים כרטיס? האם אפשר לקנות מראש?
ת: כרטיסים ימכרו בכניסה לפסטיבל.

שימו לב, המכירה בקופות תהיה במזומן בלבד!

ש: מתי ייפתחו הקופות ביום הפסטיבל?
ת: הקופות באתר הפסטיבל ייפתחו ביום הארוע בשעה 11:00 בבוקר
ש: כמה עולה להיכנס?
ת: מחיר כרטיס כניסה הינו 70 ש”ח במכירה מוקדמת ו-80 ש”ח בכניסה לפסטיבל, וכל זה בעבור שני ימי פסטיבל שכוללים מעל 20 הופעות של מיטב ההרכבים האלטרנטיביים בישראל ושלל פעילויות יצירה.
ש: ואם אני רוצה לבוא רק ליום אחד?
ת: כמובן שלא חייבים להישאר לכל אורך הפסטיבל. לצערנו, אין באפשרותנו להציע כרטיס מוזל למי שמגיע ליום בודד, אבל אנחנו מקווים שהמחיר נמוך מספיק כדי שזה לא יהווה שיקול.
ש: איך מגיעים למתחם הפסטיבל?
ת: פרטי הגעה ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית נמצאים בעמוד “איך מגיעים”.
ש: אפשר טרמפ?
ת: על מנת לסייע בשידוך בין באי הפסטיבל המגיעים ברכב פרטי ואלו שאין להם, פתחנו קומונה באתר “תפוז” בה תוכלו לבקש או להציע טרמפים. נסו את מזלכם: http://communa.tapuz.co.il/indnegev.
ש: אני מגיע ברכב, איפה חונים?
ת: ישנה חנייה מסודרת מול מתחם הלינה.
ש: איפה ישנים?
ת: מחוץ למתחם ההופעות יהיה מתחם קמפינג לאוהלים ושקי שינה. אלו מכם שנרתעים מלילה בחיק הטבע, מוזמנים לשכור חדר באחד משני האורחנים הקרובים במחיר שווה לכל נפש.
אורחן מצפה גבולות הנמצא ליד מתחם הפסטיבל ואורחן קיבוץ צאלים, הנמצא כ-5 דקות נסיעה מהפסטיבל.
באורחן מצפה גבולות קיימת גם אפשרות לשכור מיטה ללילה באכסניה, בחדרים של 4-5 מיטות בעלי מקלחות משותפות, במחיר מוזל של 60 שקלים לאדם.
בנוסף לאורחנים המצויינים לעיל, תוכלו למצוא אורחנים נוספים באתר המועצה האזורית
ש: האם אפשר יהיה לקנות אוכל ושתיה במקום?
ת: כן. במתחם הפסטיבל יהיו מספר דוכנים בהם תוכלו לרכוש אוכל ושתייה, והכל במחירים זולים.
ש: ואם אני מעדיף אוכל ושתיה משלי, מותר?
ת: ודאי. תוכלו להביא אוכל ושתיה מסוג כלשהו לשימושכם הפרטי במתחם הקמפינג. עם זאת, ישנן מספר מגבלות על הכנסתם למתחם ההופעות, וזאת בשל סוג הרשיון ודרישות המשטרה הקפדניות, שנועדו לשמור על ביטחון הקהל והמשתתפים. בפרט לא תורשו להכניס בקבוקי זכוכית למתחם ההופעות.
ש: מה עוד יהיה במקום?
ת: דוכני דיסקים, שירותים לא כימיים, אוהלים בדואיים, מתחמי יצירת אמנות פלסטית ומיצגים שהקהל מוזמן לבוא, לקחת חלק פעיל בהם וליצור.
ש: כל כך הרבה דברים לעשות ולקנות, מה אם ייגמר לי הכסף באמצע?
ת: אנו ממליצים להצטייד מראש בכסף מזומן מספיק, שכן לא יהיו במקום שירותי כספומט זמינים. שימו לב שפרט לאוכל יימכרו במקום חולצות של אינדינגב, דיסקים של המופיעים השונים ועוד מיני הפתעות, כך שאם נראה לכם שאולי תרצו לרכוש משהו מכל זה, כדאי לבוא עם מלאי כסף מתאים, למקרה שלא תוכלו להתאפק (אבל כמובן שזה לא העיקר וגם בלי זה יהיה כיף חיים). בנוסף, תוכלו לקחת חלק ביצירת חולצות עשה-זאת-בעצמך של אינדינגב, אותם תוכלו לקבל כמובן בחינם.
ש: מתי להגיע? מתי מתחילות ההופעות?
ת: הפסטיבל יתחיל ביום שישי בשעה 12:00 בצהריים בדיוק! כמות ההופעות בפסטיבל גדולה ואנו רוצים לאפשר לכל להקה להופיע הופעה מכובדת מול כמה שיותר קהל, לכן ההופעות יחלו בזמן הנקוב.
שעות ההופעה של כל אמן יתפרסמו בקרוב בעמוד ה”משתתפים” באתר זה.
ש: יהיה חם? יהיה קר? מה ללבוש?
ת: חליפת פראק או טוקסידו 3 חלקים מינימום, אחרת לא יכניסו אתכם לפסטיבל…סתאאאם! ביום יהיה נעים, אז אפשר להסתובב בבגדים קלים, אבל בלילה יהיה קריר עד קר, אז תדאגו שיהיו לכם בגדים חמים.
ש: מה יקרה אם ירד גשם בזמן הפסטיבל?
ת: בעקרון, בתקופה זו לא אמורה להיות בעיית גשמים באזור זה של הארץ. במידה וירד גשם קל הפסטיבל יתקיים כסידרו ונשתדל לא להפסיק את ההופעות, אלא אם עלול להיגרם נזק לציוד. במידה והתחזית תהיה קודרת יותר, נדאג לעדכן אתכם באתר זה.
ש: האם יהיו במקום שירותים רפואיים?
ת: כן. שירותי עזרה ראשונה יינתנו במקום על ידי חובשים מוסמכים.
ש: מה לגבי אבטחה?
ת: הפסטיבל יהיה מאובטח בהתאם לדרישות משטרת ישראל.
ש: האם תהיה שמירת חפצים באתר הפסטיבל?
ת: כן, בעבור תשלום סמלי, ישמרו על חפציכם בזמן שאתם רוקדים אל תוך הלילה.
ש: למי אני פונה במקרה ומתעוררת בעיה במהלך הפסטיבל?
ת: במידה ומתעוררת בעיה כלשהי, ניתן לפנות למאבטח האחראי בכניסה או לאחד החובשים המסומנים באפוד. כמו כן, ניתן לפנות למפיקי האירוע, אסף או מתן שיהיו גם הם במתחם.
ש: האם מותר להביא ציוד צילום (סטילז, וידאו)?
ת: כמובן. אפשר ומומלץ לצלם את הארוע למזכרת.
ש: האם ניתן לצאת ולהיכנס ממתחם הפסטיבל כאוות נפשי?
ת: ודאי. בזמן הכניסה יחולקו צמידים אשר יזהו אתכם. הקפידו לענוד את הצמיד לאורך סוף השבוע ולא תתקלו בבעיות.
ש: יופי של פסטיבל. גם אני רוצה להופיע, למי לפנות?
ת: הליינאפ לפסטיבל הקרוב כבר עמוס וסגור. בשביל לבקש להשתתף בפעם הבאה תוכלו לפנות למארגני הפסטיבל, אסף ומתן, במייל indnegev@gmail.com.
ש: יופי של פסטיבל. אני עיתונאי ומעוניין לסקר אותו, למי לפנות?
ת: עיתונאים ואנשי תקשורת המעוניינים לסקר את הפסטיבל מוזמנים לפנות אל המארגנים אסף ומתן במייל indnegev@gmail.com או בטלפון 054-7919410 .
ש: הבייביסיטר שלי נסעה לאינדינגב, וגם אני רוצה, אבל אין מי שישמור על הילדים, מה עושים?
ת: פסטיבל אינדינגב שמח לארח משפחות ולהעניק לילדים את הזכות לחוות פסטיבל מוזיקה בחיק הטבע. לשם כך, ילדים מתחת לגיל 11 המתלווים למבוגר משלם יוכלו להכנס לפסטיבל ללא תשלום.
ש: פנסיון הכלבים שלנו סגור בסוף השבוע, מה עושים?
ת: כלבים יוכלו לשהות במתחם הקמפינג. עם זאת, לא ניתן להכניס אותם אל מתחם ההופעות , וזאת מטעמי סוג הרשיון ודרישות המשטרה בנושא. אם הכלב שלכם ואתם תוכלו לעמוד במגבלה זו, אתם מוזמנים להביא אותו עימכם.
ש: שמעתי שמועה ש… האם זה נכון?
ת: צוות הפסטיבל ומפעילי האתר מקפידים לעדכן את אתר האינטרנט במידע רלוונטי בזמן אמת. כדי להישאר מעודכנים, תוכלו להרשם ל-RSS של האתר, או לבדוק את עמוד החדשות מדי פעם. אין לנו אחריות למידע שמתפרסם במקומות אחרים.
ש: יש לי שאלה שלא עניתם עליה כאן
ת: בכל שאלה ובקשה נוספת ניתן לפנות אל מארגני הפסטיבל. פנו לעמוד “צור קשר” או השאירו מסר בעמוד התגובות.