על הפסטיבל [2008]

“In D Negev ” הוא אירוע הבא לחגוג, לתמוך, לייסד ולמסד את החיבור ההכרחי למוזיקה ותרבות עצמאית בכלל, ובנגב בפרט.
בכל מה שקשור ליצירה מקורית ושונה, בדומה לתחומי חיים אחרים, דרום הארץ נותר בצל ונזנח בשולי הדרך, ובצל מלחמות קיום יומיומיות. ככזה, החיבור למוזיקה אלטרנטיבית מקורית, לא מתפשרת וכנה הוא טבעי ומתבקש.
מעבר לחגיגה וההנאה, האירוע מכוון למספר מטרות חשובות. איחוד בין משפחות ואמנים שונים, מסצנות מוזיקליות שונות ומגוונות על מנת ליצור משפחה אחת חזקה שקולה יישמע מהמדבר והלאה. זו הזדמנות אדירה ליצירת שותפויות אומנותיות מסקרנות, וכמובן ליצירת חשיפה וקשר מכונן לעתיד בין תרבות ייחודית לקהל שבדרך כלל לא זוכה אליה. “In D Negev ” קורא לחבר את הזרם, לצעוק חזק ולהפריח את השממה התרבותית.

האירוע יתקיים בפעם השנייה, בתמיכתה של קרן מיראז’ לפיתוח הנגב, בתאריכים 24-25 לחודש אוקטובר, בנוף הראשוני של מצפה גבולות שבצפון הנגב, מרחק שעה וחצי מת”א ו 40 דקות מבאר שבע, החל בשעות הצהרים ועד לערב שלמחרת ויכלול הופעות וסטים חיים ומגוונים של מיטב האמנים ומשפחות האינדי המקומיות. זהו אירוע ללא מטרות רווח כספי והוא למען ובשביל חשיפה הדדית בין הקהל והאמנים. בכניסה ייגבה מחיר סמלי ושווה לכל כיס לכיסוי הוצאות שוטפות בלבד. זו הזדמנות של כל אחד להרים את קולו ולהדרים רגליו למען תרבות שפויה לכולם.

לאחר ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, האירוע התייצב כעמוד התווך המרכזי של סצנת הפסטיבלים והמוזיקה העצמאית בישראל ומהווה אבן דרך ומנסה להוליך מהלך של תפנית בתפיסת צריכת התרבות בישראל.
אנו מזמינים את הקהל להגיע, לשתף ולהשתתף ביצירה אומנותית מכל סוג שהיא במתחם האירוע, להרחבת המודעות לתחומי העניין העצמאיים.הפן האמנותי יכלול מייצגים, עבודות וידאו, אמנות אינטראקטיבית ומקורית ממיטב האמנים בארץ ועל ידי קבוצות כמו תיאטרון בעבוע, ארטע-זעאכן, StylemustDie , תיאטרון זעזע ועוד. הפעילות האמנותית שואבת מפסטיבלים כמו הברנינג מן ורוסקילדה. במקום יוקם מתחם קמפינג נוח וכן דוכני אוכל ושתייה זולים. כמו כן ניתן יהיה להתארח בכל אחד מהאורחנים המוצעים ולבקר באתרי תיירות באזור.
המופעים יכללו אמנים מהלייבלים פיתקית,קקטוס רקורדס, אירסיי, התו השמיני, היס, אנובה, ועוד…

קישורים נוספים

יש מספר מועט של קישורים אל מי שעזר לנו ומאמין בפסטיבל ולא רק נותן עזרה חומרית. אותה עזרה חומרית דרך אגב, עוזרת לנו לשמור על מחירי כרטיס נמוכים ולנסות לדאוג לרמה גבוהה אפילו יותר של פסטיבל. מעבר לכך, אף גוף, (ועל גופתנו המתה), שתראו כאן, אינו גוף מסחרי או בעל מטרות מסחריות:

מסלול פסקול מכללת ספיר אתר תיירות הבשור קרן מיראג’